Vodní labyrint přehled

Vodní labyrint https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161416/vodni-labyrint-161416.jpg 3 79 79

Mladá archeoložka Afdera Brooksová se dostaví k smrtelné posteli své babičky, výstřední milionářky a sběratelky umění. Ta Afdeře svěří dědictví bezpečně uložené v jedné americké bance - starobylý rukopis. Afdera podniká cestu kolem světa, aby odkryla záhadný obsah tohoto dokumentu. Cesta vrcholí v Benátkách ve vodním labyrintu. Z Vatikánu zasahuje intrikující kardinál Lienart, který se všemožně snaží zabránit odhalení, jež by mohl přinést poničený pergamen.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Panteon

Laberinto de agua , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vodní labyrint. Přihlašte se a napište ho.

Dvounožec
17.11.2021 3 z 5

Ono by to bylo opravdu dobré nebýt nelogičností, berliček a děr v příběhu.

iveta3689
06.04.2020 4 z 5

Tento typ konspiračních knih ve stylu Dana Browna nebo Steva Berryho mám ráda. Není to tak dobré, jako u zmíněných autorů, dialogy jsou trochu krkolomné a některé fráze se opakují do zblbnutí. Autor, možná dost zbytečně, rozehrál v příběhu hodně postav. Některé pasáže byly dost naivní (třeba při autonehodě policii vůbec nevadí, že je "zařazený" neutrál?!). Také mě trochu zklamal název. Těšila jsem se na prostředí Benátek, ale do nich se hlavní hrdinka jezdila jen vyspat. Ale celkově to bylo čtivé a napínavé. Je to oddychovka, u které nemusí čtenář přemýšlet.

CharlesWard
06.04.2018 2 z 5

Zklamání. A zmínění Dana Browna na obálce je pouze marketingový trik.

Knižní novinky (1. - 7. 5.)

01.05.2013

Kniha Vodní labyrint v seznamech