Hlídka duchů přehled

Hlídka duchů https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359370/bmid_hlidka-duchu-efC-359370.jpg 4 15 15

Vin Cooper série

Tenhle nejnovější thriller a mezinárodní bestseller od Davida Rollinse je opět plný napětí, přestřelek a bojových akcí, tentokrát v konžské džungli. Když havaruje vrtulník, musí Vin Cooper začít rychle přemýšlet. Uvízl ve válečné zóně zamořené hady, přišpendlený k zemi nepřátelskou palbou. Bez rádia. Bez zásob. Jen se dvěma rozmazlenými superstar, které slíbil chránit... a narůstajícím podezřením, že to všechno zřejmě nebyla nehoda.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Talpress

Ghost Watch , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hlídka duchů. Přihlašte se a napište ho.

ThomasRuhe
20.09.2023 3 z 5

Počáteční zápletka je docela dobrá. Pádem vrtulníku počínaje, popisem džungle a prvními boji konče. Bohužel, asi od 300 sté stránky se děj trochu natahuje a nepřináší v podstatě nic nového. Tahle část mohla být klidně kratší, příběhu by to jen prospělo.
Celkově je ale román solidní a hodnotím ho na 60%.

čef
14.04.2022 5 z 5

Dobrodružný román z jedné nejhorších zemí Afriky, kde se pere řada bojovníků za bůhvíco, a běžní obyvatelé jsou zneužívání a umírají jako na běžícím pásu. Historie jednoho parchanta a jeho mnoha pohůnků, kteří z toho bezostyšně tyjí a proti němu pár chlapů ze Special Force s hrdinným Vinem v čele. Napínavých scén je zde nepočítaně, mrtvých zrovna tak, a proto se nám zažraným čtenářům této vzrušující literatury kniha tolik líbí.

lucie2371
31.01.2022 3 z 5

Prvních 100 stránek trochu nuda, než se tam začne něco dít. Potom už příběh není zase tak špatný ale upřímně, tenhle žánr do budoucna nebude úplně můj šálek kávy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hlídka duchů v seznamech

David Rollins