Pán snu přehled

Pán snu
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15432/bmid_pan-snu-X2n-15432.jpg 4 60 60

Viking Era série

< 4. díl

Malverne - Norsko 922. Chessa, dcera krále Sitrika, se má provdat za syna normanského vévody Williama, unese ji však dánský princ Ragnor. Mladý otrok Cleve, kterého král Sitrik pověřil, aby nad jeho dcerou bděl, se ji vydává hledat. Bouře zanese loď únosců na ostrov Hawkwell a Cleve využije situace, aby se pokusil navrátit do rodného Skotska a pomstil se svým krutým nepřátelům. Nenarodil se totiž jako otrok, nýbrž jako syn náčelníka klanu, a do otroctví ho prodali. Jako čestný a statečný muž však musí nejprve splnit svou povinnost - zachránit Chessu..... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Lord of Falcon Ridge , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pán snu. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel83509
11.06.2023 4 z 5

Celkem mě překvapilo, že kniha dost navazuje na předešlý díl Pán tvrze - kdybych ji nečetla, asi bych měla, koncem této knihy, v hlavě zmatek.
Co musím vystrčit do popředí - neustále napínavý děj (když pominu pár věcí...) s trochou humoru, který díky hlavním hrdinům, rozhodně v této knize nechybí (viz. svatební noc, převlek za kurtizánu apod.)

petraj30
21.07.2020 2 z 5

Jsem opravdu moc ráda, že už mám celou sérii za sebou.
Ani o jednom dílu nedovedu říct, že byl poutavě napsaný a tenhle? Bylo tam od všeho trochu, prostě taková zkomolenina všeho a místy vtipná rádoby sci-fi pohádka. Sice jsem se u toho nasmála, ale to bylo asi jediné pozitivum knihy. Taky mi to přišlo nedokončené (ještě se hrdinka mohla setkat se svou macechou a otcem) a šíleně natahované.
Jedna hvězdička za hlavní hrdiny a druhá za tu vtipnou konverzaci. Už se k tomu po druhé vracet nebudu:-/

ariel platto
17.09.2019 2 z 5

Tak kniha mě sice nebavila, ale "pětkrát" mi za přečtení opravdu stálo! Řezala jsem se smíchy!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pán snu v seznamech

v Právě čtených1x