Jedenáct přehled

Jedenáct https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254530/mid_jedenact-254530.jpg 4 203 203

Viki série

Viki je vtipná, citlivá a hlavně v březnu oslavila JEDENÁCT! A právě v den jedenáctých narozenin se pro nás otevírají stránky poutavého Viktorčina deníku, ve kterém si hrdinka měsíc po měsíci s vtipem a břitkými postřehy zaznamenává své potíže s pubertální náladovou starší sestrou, legrácky s mladším bráškou, nedorozumění s někdy nedůvtipnými rodiči, trable s novou namyšlenou rivalkou Gábinou či narůstající odcizení mezi ní a nejlepší kamarádkou Amandou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedenáct. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel80373
17.11.2022

Knížka se mi moc líbila, je psaná formou deníku, takže se rychle četla. Byla zábavná a zajímavá. Ale hlavně se mi líbilo to, jak tam řešila problémy v některých situacích sama. Doporučuji.

Nermal
13.09.2022 3 z 5

Moc pěkně napsaná série pro mladší dívky. Jak Viki roste, postupně jí přibývají čím dál větší starosti. :-)

VioletMokrasova
16.02.2022 5 z 5

Nejlepší díl ze série! Líbilo se mi číst o věcech které se prostě stávají každému.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jedenáct v seznamech

v Právě čtených4x