Veselé pohádky se zvířátky přehled

Veselé pohádky se zvířátky
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192749/vesele-pohadky-se-zviratky-192749.jpg 4 6 6

Neumíš rychle běhat? Každý tě přemůže, když zápasíte? To nevadí! Nadarmo se neříká, že učený z nebe nespadl. Vrabčí slečna Čimča také neuměla létat, králík Matěj se bál bacilů a zvířátka v zoo zlodějů. Bublinka se tak dlouho bála vody, až ... Ale co vám budu povídat, přečtěte si tuhle knížku Veselé pohádky se zvířátky...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veselé pohádky se zvířátky. Přihlašte se a napište ho.

Luciluc
24.03.2023 2 z 5

Knížka čtená dceři. Pohádky si sama vybrala v knihovně. Kniha obsahuje čtyři příběhy a má poměrně hezké ilustrace. Pohádky neurazí, ale ani nenadchnou... poslední o vrabčí holčičce Čimče mi přišla trochu zmatená a zvláštně napsaná. Nejlepší mi přišel hned první příběh o tulenici Bublince. Slabší průměr, za nějaký čas si knihu asi ani nevybavíme.

Hebrey
23.05.2018 4 z 5

Není to špatné. Obrázky docela ujdou, příběhy mohou snad i povzbudit děti, které by se mohly za nějakou nedokonalost stydět. Z dospěláckého pohledu je tam pár podivností, ale knížka je pro děti a mají to být pohádky, tak nebuďme puntíčkáři, že.

Zlobidlotedy
27.08.2016 4 z 5

Nádherné obrázky ....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veselé pohádky se zvířátky v seznamech