Veselé pohádky se zvířátky

Veselé pohádky se zvířátky https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/192749/vesele-pohadky-se-zviratky-192749.jpg 4 6 6

Neumíš rychle běhat? Každý tě přemůže, když zápasíte? To nevadí! Nadarmo se neříká, že učený z nebe nespadl. Vrabčí slečna Čimča také neuměla létat, králík Matěj se bál bacilů a zvířátka v zoo zlodějů. Bublinka se tak dlouho bála vody, až ... Ale co vám budu povídat, přečtěte si tuhle knížku Veselé pohádky se zvířátky...... celý text

Luciluc
24.03.2023 2 z 5

Knížka čtená dceři. Pohádky si sama vybrala v knihovně. Kniha obsahuje čtyři příběhy a má poměrně hezké ilustrace. Pohádky neurazí, ale ani nenadchnou... poslední o vrabčí holčičce Čimče mi přišla trochu zmatená a zvláštně napsaná. Nejlepší mi přišel hned první příběh o tulenici Bublince. Slabší průměr, za nějaký čas si knihu asi ani nevybavíme.

Hebrey
23.05.2018 4 z 5

Není to špatné. Obrázky docela ujdou, příběhy mohou snad i povzbudit děti, které by se mohly za nějakou nedokonalost stydět. Z dospěláckého pohledu je tam pár podivností, ale knížka je pro děti a mají to být pohádky, tak nebuďme puntíčkáři, že.

Zlobidlotedy
27.08.2016 4 z 5