Věrka, dcerka za všechny drobné přehled

Věrka, dcerka za všechny drobné
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30646/verka-dcerka-za-vsechny-drobne-30646.jpg 5 18 18

Věrka série

Čertovské nápady devítileté Věrky nevyvolávají jen smích a úžas, ale přivádějí také k zoufalství. Vydejme se za ní do prázdninového ráje, kde se může do sytosti vyřádit a kde najde zvířecí kamarády, kteří s ní rádi hrají veselé divadlo.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Věrka, dcerka za všechny drobné. Přihlašte se a napište ho.

Zlatinka.Emilly
03.05.2019 5 z 5

Ať čtu od Věrky Řeháčkové jakoukoli knihu, vždycky to je příběh z prostředí, ve které jsem vyrůstala, tedy super vzpomínkový. Moc se mi tyto knihy líbí. Jen že na té obálce neměla být fotografie dívky, které rozhodně nemůže být 9 let. Její obrázek nekoresponduje s příběhem, když si ji např. představím v kádi plné krému na dorty :)

Ann98
10.10.2018 5 z 5

Myslím, že docela povedené završení trilogie o Věrce. Být o něco mladší, knihu bych si s chutí přečetla znovu. Je to přesně ten typ četby, který bych jednou koupila své vlastní dceři. Pro devítileté čtenářky naprosto vhodné. Nápady hlavní hrdinky se určitě budou zamlouvat všem čtenářům.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá knížka, díky které jsem na základce doslova zamilovala do knížek paní Řeháčkové, a od té doby mne to již nepustilo. Vřele doporučuji!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Věrka, dcerka za všechny drobné v seznamech

v dalších seznamech1x