Detektív Kalle Blomkvist přehled

Detektív Kalle Blomkvist
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197906/bmid_detektiv-kalle-blomkvist-8IA-197906.jpg 4 233 233

Velký detektiv Blomkvist série

Astrid Lindgrenovú, autorku Pipi dlhej pančuchy, asi netreba nikomu predstavovať. Ale kto je detektív Kalle? No predsa najlepší pátrač všetkých čias! A to má iba trinásť! Prvý prípad jeho hviezdnej kariéry sa odohráva cez prázdniny vo švédskom mestečku Lillköpingu, kde sa po rokoch znova objaví strýko Kaleho kamarátky Evy-Lotty. Správa sa naozaj čudne – nepretržite sleduje zrúcaninu na kopci, v noci vylezie oknom z izby, stále číta noviny, no a to zďaleka nie je všetko... Kallemu je hneď jasné, že to nie je len tak. Chystá sa tu niečo podozrivé a on musí prísť na to, čo to je! Kým nebude neskoro!... celý text

Detektivky, krimi Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Mästerdetektiven Blomkvist , 1946

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Detektív Kalle Blomkvist. Přihlašte se a napište ho.

Marie60
05.03.2024 5 z 5

Knížku jsem strašne ráda jako dítě četla.

Petra-Nela
05.11.2023 5 z 5

Super detektivní příběh, četla jsem ji už několikrát, o zfilmování této knihy jsem nevěděla, zkusím dohledat na YouTube, ale koupila jsem si druhý a třetí díl, o kterých jsem též nevěděla ale těším se až si je přečtu.

Lovehorses365
11.01.2023 5 z 5

Super detektivka.
Dávám like.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Detektív Kalle Blomkvist v seznamech

v Právě čtených2x