Maxipes Fík přehled

Maxipes Fík https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137984/bmid_maxipes-fik-qWU-137984.jpg 5 145 145

Večerníček série

Holčička Ája dostala od rodičů malinké roztomilé štěňátko. Dali mu jméno Rek, jenomže Ája neuměla vyslovit R a začala mu říkat Fek, z čehož pak vzniklo definitivní pojmenování pejska – Fík. Štěňátko rostlo a rostlo, až se z něho vyklubal obří „maxipes“. V sedmi příbězích se dozvíte o zmoudření Fíka, o tom, jak sbíral vavříny na závodišti, jak chodil do školy, a dokonce si sedl za volant auta, stal se mistrem ve skoku pro něco a nakonec se vydává do světa.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Maxipes Fík. Přihlašte se a napište ho.

Naďa2411
05.12.2023 5 z 5

Večerníčky s maxipsem Fíkem patřily mezi mé nejoblíbenější. Možná proto, že mám pejsky ráda a vždy byli a jsou součástí mé rodiny. Nostalgické pohádky jsem si připomněla v aknize. Nezapomenutelné a velmi zábavné.

mazlak
17.06.2023 5 z 5

Když má člověk chuť na svůj zamilovaný Večerníček, nemusí se pro příběhy vydat pouze na YouTube.
Proč si nevzít knihu lehnout na lehátko či deku někam do přírody a číst. Je to krásný relax a úžasné vžití jak do děje tak do vzpomínek na své mládí. A Fík je prostě náš superman.

Kontryhelka
28.01.2023 5 z 5

Překrásný a nezapomenutelný Večerníček našeho dětství, který provází děti již dlouhou dobu a stále má své příznivce. Navíc výborně dabovaný panem Dvořákem. Má své úžasné kouzlo a nostalgii. Maxipes Fík je jednička mezi Večerníčky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Maxipes Fík v seznamech

v Právě čtených1x