Vášnivý vzdor přehled

Vášnivý vzdor
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212730/vasnivy-vzdor-212730.jpg 4 82 82

Lakeová-March série

Od okamihu, keď Tobias March vtrhol do jej starožitníctva, mladá vdova Lavinia tuší, že s ním budú len problémy. Mladý muž tvrdí, že jej hrozí nebezpečenstvo, no Lavinia mu nedôveruje a podozrieva ho z nekalých úmyslov. Neskôr, keď je Tobias na horúcej stope nebezpečnému zlosynovi, cestu mu opäť skríži táto neovládateľná, vzdorovitá a tvrdohlavá žena. Keďže musia čeliť spoločným nepriateľom, sú nútení uzavrieť nedobrovoľné spojenectvo. Zo vzťahu, kde lietajú iskry, vzbĺkne plamienok rozhárajúcej sa túžby...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Slightly Shady , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vášnivý vzdor. Přihlašte se a napište ho.

miruska1
05.12.2023 5 z 5

Líbí se mi to. Typická Amanda Quick. Čte se to samo.

vladka16
31.01.2023 4 z 5

Jako odreagování od reality je to fajn ,přečtu si i další díly.

Kudík
15.03.2022 4 z 5

Zábavné a ohnivé spory probíhající mezi Lavinií Lakeovou a Tobiasem Marchem, které nekončí ani při jejich "partnerství" ve vyšetřování vraždy a hledání ztraceného deníku. V hodně věcech, osudu i povahových rysech si bylo toto duo podobné. Oba dva si standardně mysleli, že mají pravdu, oba vdovci, a také pečující o někoho blízkého. Další dvojice v podání Emeliny a Anthonyno jistě dostane více prostoru v následujících dílech, i když je to již nyní celkem jasné. Teď už chybí jen spárování paní Chiltonové s panem Whitbym. :) Každopádně hlavního vraha jsem i s částí motivu odhadla správně, jen to, že díla z vosku pocházejí od stejné osoby už ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vášnivý vzdor v seznamech

Jayne Ann Krentz