Váš kluk prostitut? přehled

Váš kluk prostitut? https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32385/bmid_vas-kluk-prostitut-IxL-32385.png 4 143 143

DRSNÁ BELETRIE FAKTU O OSUDECH NEZLETILÝCH PROSTITUTŮ Zkušený publicista, scenárista a režisér Cyril Valšík se v letech 1992-2002 pustil do odkrývání tématu prostituce nezletilých chlapců v Česku. Výsledkem je mimořádně silná a čtivá próza postavená na tvrdých faktech. Dramatické, často tragické příběhy dětí nejen ze sociálně slabých vrstev jsou popsány s filmařskou dynamikou, autor při zobrazování tohoto smutného i odpudivého světa hovoří jazykem mladých prostitutů a nekompromisně zobrazuje i samotné sexuální služby.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Váš kluk prostitut?. Přihlašte se a napište ho.

ještěrka38
07.02.2023 3 z 5

Nevím, co napsat. Určitě je to hrozné, co tihle kluci dělají a proč.

IvonaK
07.02.2022 2 z 5

Ze začátku to vypadalo jako velmi čtivé ale ve druhé polovině už jsem se nudila. Je to pořád dokola o sexu. Kdyby mi bylo mnohem míň než teď kdy jsem k sympatiím ke gayům začínala formou jejich sexu, tak bych to určitě ocenila víc. Ale jak jsem dozrála, tak velký význam začla pro mě mít jejich duše nikoli sexuální praktiky. Takže hodnotím dvěma hvězdičkami z pěti. Gaye mám sice ráda, ale z hlediska obsahu mě to nenadchlo.

pedroK
12.12.2021 5 z 5

Nebyla jsem chopná to odložit. Drsné příběhy dětí, které byly nuceny tak brzo a tak hnusně do světa dospělých zmetků. Bylo mi jich tak líto, strašné selhání rodičů. Strašné :(

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Váš kluk prostitut? v seznamech

v dalších seznamech3x