Ustrašená veverka Barborka přehled

Ustrašená veverka Barborka https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420000/bmid_ustrasena-veverka-barborka-KDn-420000.jpg 4 36 36

Jak motýl dodal odvahu i křídla Víte, že veverky se vyskytují ve velkých částech Evropy, stejně jako ve východní Asii od Číny až po Koreu? Bývají až 25 centimetrů velké, váží mezi 250 až 400 gramy a dožívají se stáří až 10 let. Mají velmi silné zadní končetiny. Když se jimi veverka odrazí, může doskočit až 4 metry daleko. Veverka má 22 ostrých zoubků. Může jimi bezvadně rozlouskávat oříšky, nebo vybírat semena až ze sta smrkových šišek denně! Přečtěte si pohádkovou knížku a dozvíte se daleko víc!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ustrašená veverka Barborka. Přihlašte se a napište ho.

Miriam2017
02.11.2023 5 z 5

Naša druhá od tejto autorky, ilustrácie nesklamali.

simca9342
14.08.2023 4 z 5

Krátký příběh s ilustracemi jako živými, ale za informace na obou tvrdých deskách knihy dávám o hvězdu méně. Pokud má být kniha pro malé děti, je jich prostě moc. Ale samotný příběh je pěkný.
O odvaze, získávání sebevědomí a překonání překážek. Malá veverka Barborka ustrašeně kouká na sourozence . Bráchové skáčou po všem možném, ale ona na to nemá. Strom je příliš vysoko na tak malé zvíře . Ještě menší zvíře jí však pomůže k tomu, aby dosáhla svého. Bude si věřit?

ŽabičkaHannie
21.06.2023 5 z 5

Moc milý příběh nejen pro ty, co mají rádi veverky :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ustrašená veverka Barborka v seznamech

v dalších seznamech4x