Mlsný ježek Toník přehled

Mlsný ježek Toník https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420001/bmid_mlsny-jezek-tonik-nqh-420001.jpg 5 45 45

Vybíravost v jídle může překazit i zimní spánek Ve vysoké trávě se schovává zvláštní zvířátko. Poznáš ho podle jeho bodlinek? Kdo by to tak asi mohl být? Ten malý čmuchálek se jmenuje Toník a je to ježek. Toník je moc zvědavý. Obzvláště se mu moc líbí objevovat, co skrývá les, louka a potok. Když má Toník moc pohybu, tak mu někdy začne kručet v žaludku. Pohádka pro malé i velké čtenáře, která odhalí řadu zajímavostí ze života těchto zvířátek.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mlsný ježek Toník. Přihlašte se a napište ho.

malámišička
24.10.2023 5 z 5

Knížku jsem záměrně vybírala jako výchovnou. Syn měl občas problémy jak ježek Toník. Měl období, že jedl jen nudle s mákem. Ať jsem vařila co se dalo, syn nic jiného nechtěl. Tak jsem zkusila tuto knížku. Syn si Toníka oblíbil. Dál však odmítal jíst cokoliv jiného.V tom to nezabralo.
Časem to přešlo samo. Ve školce prý jí vše.
Knížku čteme pořád.

Vera Silent
18.08.2023 5 z 5

Knihu jsem dovezla jako dárek a moc se líbí, čteme ji vícekrát denně. Má hezké obrázky i příběh a navíc nestála moc. Úplná spokojenost.

@knihomolnice
24.09.2022 4 z 5

Krásně ilustrovaná knížka pro děti s poučením + na posledních stránkách tipy jak trošku pomoci ježkům, kteří žiji na našich zahradách nebo v okolí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mlsný ježek Toník v seznamech

v dalších seznamech3x

ponaučení zvířata, fauna lesy ježci

Andrea Reitmeyer
německá, 1979