Holky někdy koušou přehled

Holky někdy koušou
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409402/bmid_holky-nekdy-kousou-7Zo-409402.jpg 4 472 472

Upíři z Chicaga série

Život vysokoškolačky nebyl určitě žádná sláva, ale byl můj. Vedlo se mi dobře, dokud upíři z Chicaga neohlásili světu svou existenci – a pak mě napadl zbloudilý upír. Stihl si dát jen doušek, než ho vyplašil jiný krvesaj… ten, který se rozhodl, že nejlepší způsob, jak mi zachránit život, je vzít mi ho. Z mého zachránce se vyklubal Mistr upír, pán Cadoganského Domu. Nyní se již nebudu potit nad dizertačkou. Budu se učit, jak zapadnout do rezidence v chicagském Hyde Parku, plné upíří smetánky věrné Ethanovi Sullivanovi, svému Pánovi. Samozřejmě, že tento vysoký, zelenooký, čtyři sta let starý upír má náležité kouzlo. Bohužel taky očekává, že mu budu vyjadřovat nekonečný vděk – a budu mu sloužit. Dobře… Jenže mé rostoucí schopnosti (najednou umím překvapivě dobře zacházet se skutečnými zbraněmi), nepříjemná sluneční alergie a Ethanovy postoje budou tím nejmenším, co mě bude trápit. Někdo mi jde po krku a stále se pohybuje po městě. Je to ten zbloudilý upír, který mě kousl? Upír z konkurenčního Domu? Naštvaný gang s pochodněmi? Mé uvedení do nočního života v Chicagu bude možná prvním impulzem k rozpoutání války. A při té poteče krev.... celý text

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Some Girls Bites , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Holky někdy koušou. Přihlašte se a napište ho.

anej
05.05.2024 5 z 5

Knihu jsem objevila úplnou náhodou a zaujala mě obálkou a popisem. To jsem ovšem netušila, co mě čeká. Příběhy s upíry a dalšími nadpřirozenými bytostmi mám ráda. Navíc v rámci těhotenství jedna z mála knížek, u které nebrečím nebo se mnou nelomcují emoce :D

verdulos7977
08.03.2024 4 z 5

Mě se kniha líbila, až na rychlý konec ... Byla čtivá, zasmála jsem se a měla vše, co by kniha měla mít. Bojím se ale, že je to kniha, u které zapomenu, že chci číst další díly :(

Závidim Merit spolubydlící !! Ta byla TOP ... Ethan za mě slizoun :( (PROZATÍM)

Arlienen
08.07.2023 3 z 5

(SPOILER) S Merit jsem se setkala díky čtenářské výzvě v roce 2020, kdy jsem sehnala druhý díl Kousnutí páteční noci. Kniha se mi líbila a říkala jsem si, že se někdy k této sérii musím vrátit. No, uplynula už dlouhá doba, ale náhodou jsem objevila knihy s Merit a měla jsem chuť číst knihy v žánru urban fantasy.
----------
Kniha začíná tím, že je Merit proměněna v upíra a patří teď do domů Cadoganů, jehož mistrem je Ethan. Ethan je (jak jinak ) krásný a panovačný. Mezi Merit a Ethanem je to pěkně žhavé . Dostala mě scéna, kdy Ethan nabídl Merit, že by mohla být jeho konkubína a že by patřila pouze jemu. :-D Ethan i Merit jsou oba pěkní paličáci, takže si často vjedou do vlasů a o drama také není nouze.
----------
Kniha není tak ační jako tomu bývá u knih o Mercedes Thompson. Řeší se tady postavení upírů ve společnosti, kdy v minulosti docházelo k čistkám a mnoho upírů umíralo. Je to spíše o intrikách a pletichách, kdy Ethan používá Merit jako svého prostředníka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Holky někdy koušou v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech15x