Tvé staré já přehled

Tvé staré já
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432328/bmid_tve-stare-ja-3kA-432328.jpg 4 38 38

Lynn se vzdala nejen milované práce, aby se mohla provdat za Eda, a stálo to za každý rok z jejich společného šťastného života. Po deseti letech ale Edovi diagnostikovali první stadium demence a začaly se dít divné věci – mnohem temnější a zrádnější než jen obvykle zapomenuté klíče a slova. Některé vzpomínky mizí, jiné dlouho pohřbené naopak vyplouvají na povrch… a Lynnin šťastný svět se začíná drolit... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Motto

The Old You , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tvé staré já. Přihlašte se a napište ho.

dasenka
20.04.2022 2 z 5

Začátek výborný, ale pak neurčitá směs překombinovanosti, nepravděpodobných faktů,naprosto průhledný děj…… a konec doslova šílený…..Škoda, těšila jsem se dle recenzí z tisku na spíše psychologickou záležitost a byl z toho nedovařený krimi guláš

Hvězdinka
17.02.2022 4 z 5

Zajímavý příběh jednoho manželství, ve kterém je vše úplně jinak než se zdá. Čtivé, napínavé, jiné.

Kkristyna00
23.01.2022

Nedočteno asi po 100 stranách... Děj mě příliš nevtáhl, na mě má kniha až příliš pomalé tempo, to by ovšem nebyl kámen úrazu. Přemíra vulgarit mě ale vážně přesvědčila, že dočítat to nehodlám. To je poprvé co lituji koupě knihy.

Knižní novinky (12. týden)

16.03.2020

Kniha Tvé staré já v seznamech

v dalších seznamech2x

psychologické romány