Virus přehled

Virus
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352642/bmid_virus-Gf3-352642.JPG 4 355 355

Tory Brennanová série

Čtrnáctiletá Tory Brennanová měla odjakživa smysl pro dobrodružství: koneckonců je přece praneteří proslulé soudní antropoložky Temperance Brennanové...

Literatura světová Detektivky, krimi Sci-fi
Vydáno: , BB art

Virals , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Virus. Přihlašte se a napište ho.

jan0504
08.08.2023 4 z 5

Pre mňa to bolo trochu naivné a zo začiatku trochu pomalý rozbeh. Ale táto kniha je vyslovene pre teenage cieľovú skupinu. Tí si tam nájdu to svoje a bude ich to baviť.

Luigi1
23.03.2023 5 z 5

Tato kniha má vše co má mít moc se mi líbila nemohu jak než pět hvězdiček a slovo doporučuji

Adze
26.08.2021 4 z 5

(SPOILER) Když opominu záplavu tuctů nadbytečných slov, občasné očekávané rozuzlení a naivitu a mírnou paličatost hlavní postav, tak se jedná o zajímavý a čistě originální děj. Ano, není třeba pochybovat o tom, že existuje desítka románů zabývajících se tématem virusů a virů, ale ještě jsem nenarazil na takový, který by se zabýval tématem psího parvoviru a jeho přenosu na člověka.

Konec knihy se může zdát někomu nepředvídatelný a někomu naopak zcela předvídatelný a jistý - hodně záleží na tom, jak moc čtenář dával pozor na prvních 100 stránkách románu. Za mne sice poutavé čtení, které ale obsahuje značné nedostatky zmíněny výše.

Knihu bych doporučil spíše čtenářům mladším 15 let, neboť s narůstajícím věkem vám kniha nebude připadat tak atraktivní.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Virus v seznamech

v Právě čtených9x