Kosti na pláži přehled

Kosti na pláži https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342325/bmid_kosti-na-plazi-U68-342325.jpg 4 153 153

Na ostrove Dewees v Južnej Karolíne sa študenti archeológie pod vedením Temperance Brennanovej snažia zachrániť zvyšky starého indiánskeho pohrebiska. Dni letnej školy plynú v monotónnom rytme, až kým budúci archeológovia nenarazia na čerstvý hrob. Tempe nahlási nájdenú kostru miestnej koronerke a rozhodne sa pomôcť jej s identifikáciou ostatkov. Na kostiach objaví zvláštne ryhy a stopy po škrtení. Zakrátko jej do pitevne privezú ďalšiu mŕtvolu - telo obeseného muža s rovnako poškodenými kosťami. Počiatočné podozrenie, že ide o samovraždu, spochybní odhalenie totožnosti mŕtveho a iné nevyriešené prípady nezvestných mužov a žien v okolí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

Break No Bones , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kosti na pláži. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
19.03.2023 5 z 5

Výborná detektivka která má všechno co má mít

ArwenAragorn
04.03.2023 5 z 5

81%

Tak tento díl s Tempe se mi po předchozích slabších moc líbil. Začne to vykopáním hrobu na indiánském pohřebišti, mrtvola v něm patří ale do současné doby. Postupně mrtvých začne přibývat. Ke konci zjistíme, že se jedná o zrůdnou organizovanou síť a neřeknu čeho, nechci spoilerovat. Tempe to nemá lehké, kromě pátrání ji velmi zdrtí těžká nemoc její kamarádky.
Doporučuji k přečtení.

ellescorpio
17.02.2021 4 z 5

Moje první setkání s autorkou a určitě ne poslední. Jen jsem se chvílemi ztrácela ve jménech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kosti na pláži v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech6x