206 kostí přehled

206 kostí
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161129/206-kosti-161129.gif 4 190 190

Kdosi si přeje smrt Temperance Brennanové. Kdo ji chce odstranit z cesty? Proč? Na začátku nového příběhu se Temperance Brennanová probírá z bezvědomí v malém, tmavém a studeném prostoru. Má svázané ruce i nohy a bolavý kotník. Pomalu se začíná upamatovávat… S poručíkem Ryanem převážela ostatky pohřešované dědičky velkého rodinného jmění z Montrealu do Chicaga, kde ji obvinili, že špatně provedla pitvu a poškodila tak vyšetřování případu. Kdosi do telefonu tvrdil, že to může dokázat. Během několika hodin umírá člověk, který měl jako jediný o záhadném volajícím nějaké informace, a Tempe se nemá čeho chytit. Kdo si přeje její smrt? Kdo ji chce odstranit z cesty? A proč? Autorka hladce proplétá příběh mrtvé dědičky s dalším případem. Je mezi nimi nějaká souvislost? Jak obrovské škody dokážou napáchat kolegové, kteří sabotují práci v soudní laboratoři? A jak se bude dál vyvíjet Tempin komplikovaný vztah se sympatickým detektivem Ryanem?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

206 Bones , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 206 kostí. Přihlašte se a napište ho.

aliza
02.03.2024 3 z 5

Do poloviny knihy jsem se nemohla začíst, ale pak to nabralo spád. Asi zbytečně moc postav a jmen, chvílemi jsem se ztrácela. Takový slušný průměr.

Luigi1
18.03.2023 5 z 5

Napínavé od začátku do konce

Laf
12.02.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila. Je to dobře napsané. Líbilo se mi, jak je v kapitolách vyprávěn příběh, co se dělo a mezi to je vsunuta kapitola, kde je Tempe na neznámém místě a snaží se vzpomenout, jak se tam dostala. Rozhodně to bylo napínavé. Jenom škoda, že se brzy dalo uhodnout, kdo se jí snaží házet klacky pod nohy. Další kniha z pera této autorky, která se povedla. Vřele mohu doporučit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 206 kostí v seznamech

v Právě čtených1x