Podřiď se přehled

Podřiď se
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239218/bmid_podrid-se-239218.jpg 4 247 247

Temné touhy série

< 3. díl

Chessy a Tate jsou svoji už několik let. Vášnivý vztah s milovaným mužem byl vším, po čem kdy toužila. Slíbila mu poslušnost, podřídila se mu, a Tate vždy její dar něžně opatroval. Cítila se milovaná, v bezpečí. Tatea ale v poslední době příliš zaměstnává jeho práce a Chessy ví, že se brzy bude muset něco změnit, jinak mohou o vše přijít.Tate vždy svou ženu miloval, jeho práce mu však zabírá čím dál víc času. Když Tate vycítí, že je Chessy nešťastná, naplánuje společnou noc, která má mezi nimi opět zažehnout plamen. Pracovní hovor v nevhodnou chvíli ale ohrozí Chessyino bezpečí a otřese její důvěrou. Tate přísahal, že ji jako její manžel bude vždy milovat a ochraňovat. Svůj slib nesplnil. Odhodlán získat ji zpět, se Tate připravuje na bitvu, v níž bude muset dokázat, že pro něj není nic důležitější než její láska a oddanost.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Podřiď se. Přihlašte se a napište ho.

Aghatte
01.03.2024 odpad!

Nechci tady být sprostá, ale divím se, že se dožili miminka, když to stále strkali do vedlejších otvorů :-D
Proboha, kdo a proč to píše a kdo proč to čte?
Úplně zbytečně popsaný papír.

Ála1968
06.10.2023 2 z 5

Na rovinu říkám, že jsem ráda, že jsem to přečetla až do konce bez újmy na duši.První díl byl takový nic moc,ale byl tam děj,i když Jossi byla úděsná.Druhý díl byl celkem fajn.Byl o něčem a oba byli sympatičtí.Zato tenhle díl byl strašný.Byl jen o tom,jak se milují,jak si odpouštějí a nemělo to žádný pořádný děj.Ufňukaná Chessy, která si jen stěžovala.Byl to děs až do konce.Celá série mě nezaujala a myslím,že zítra si ani nevzpomenu o čem byla.Určitě si to už více nepřečtu.

Ewe291
22.09.2022 2 z 5

Slabota. Strasne nieco, malo to byt zaujimave a namiesto toho to bolo nudne! Dlhe reci, ktore zacinali liezt na nervy a ani to nemalo iskru. Prosto najslabsi diel serie a ani nijak zaujimavy, autorka to chcela ozivit a okorenit ale nedopadlo to vobec tak bolo to slabe a nudne a bez zivota. Pre mna osobne tomu chybala iskra

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Podřiď se v seznamech

v Právě čtených3x