Tarzanův syn přehled

Tarzanův syn https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21158/bmid_tarzanuv-syn-C8n-21158.jpg 4 133 133

Dobrodružství lorda Greystoka série

Tarzan série

4. díl

Nová Tarzanova dobrodružství. Ústřední postavou čtvrtého dílu je Tarzanův syn Jack, který se postupně stává stejně silným a obratným jako jeho otec.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Paseka

The Son of Tarzan , 1917

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tarzanův syn. Přihlašte se a napište ho.

špulo
06.02.2022 5 z 5

V detstve bola toto moja posledná Tarzanovka, ku ktorej som sa dostal. Neskôr som čítal ešte jednu, ale o tom potom. Ako prvé tri, aj toto som si naplno užíval a viac krát. A ako aj tie predtým, má to svoje chyby a nedokonalosti. Kto by to však vtedy riešil?! Dôležitý bol dej a predstavy, ktoré vyvolával. V tomto tieto knihy fungovali perfektne. Dnes by som tomu vytkol najmä... Aaaaale, nebudem si to predsa kaziť. Plny počet.

Meda77
25.11.2021 5 z 5

Čtverka stejně kvalitní četby.Pochybuji,že byste skončili se třetím dílem, takže fofr,ať můžete jít dál. Poctivá 5.

Gracian1964
05.07.2021 5 z 5

Opäť návrat do detstva po dlhých rokoch. A dobrodružstvá Tarzanovho syna Jacka s bojovým menom Korak v divokej džungli. Príjemné reminiscencie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tarzanův syn v seznamech

v Právě čtených1x