Tajomstvo přehled

Tajomstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319727/bmid_tajomstvo-RPS-319727.jpg 4 238 238

Utajená pravda oslobodí inú ženu. Mary ukrýva tajomstvo. Pred štyridsiatimi rokmi urobila rozhodnutie, ktoré navždy zmenilo nielen jej život, ale aj život niekoho, kto je blízky jej srdcu. Beth hľadá odpovede. Nikdy nepoznala pravdu o svojich koreňoch, ak sa jej však dopátra, môže to zachrániť jej choré dieťa, ktoré zúfalo potrebuje pomoc. Keď medzi maminými vecami objaví vyblednutý novinový výstrižok, uvedomí si, že kľuč k synovej budúcnosti leží kdesi v jej minulosti. Musí sa preto vrátiť tam, kde sa všetko začalo, aby rozlúštila... tajomstvo. Z pera autorky Listu vychádza román, ktorý vás chytí za srdce...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Secret , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajomstvo. Přihlašte se a napište ho.

stejsdan
11.11.2023 5 z 5

Úžasné počtení, vůbec jsem se nenudila, bavilo mě to. Příběh s lidskou hloubkou, který se po 40 ti letech krásně uzavře. Moje první knížka od této autorky, ale hádám, že nebude poslední.

Renike
07.11.2023 5 z 5

Knihy autorky mám moc ráda, tahle kniha byla nádherná, nemohla jsem se odtrhnout.

Kenan
22.09.2023 3 z 5

Četla jsem od autorky už víc knih a tato mi přišla slabší. Beth a Michael mají nemocného syna. Potřebuje transplantaci ledvin a ani jeden z rodičů nemůže být dárce. V minulosti Beth se skrývá spousta nevyjasněných věcí o její rodině, které se postupně začínají odkrývat. Linka v minulosti se mi líbila víc, ale přesto mi vadily některé situace, které mi přišly příliš přitažené za vlasy a celkově mě příběh celkově nezaujal, i když je psán opět čtivě.

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Kniha Tajomstvo v seznamech