Tajomstvo

Tajomstvo https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319727/bmid_tajomstvo-RPS-319727.jpg 4 233 72

Utajená pravda oslobodí inú ženu. Mary ukrýva tajomstvo. Pred štyridsiatimi rokmi urobila rozhodnutie, ktoré navždy zmenilo nielen jej život, ale aj život niekoho, kto je blízky jej srdcu. Beth hľadá odpovede. Nikdy nepoznala pravdu o svojich koreňoch, ak sa jej však dopátra, môže to zachrániť jej choré dieťa, ktoré zúfalo potrebuje pomoc. Keď medzi maminými vecami objaví vyblednutý novinový výstrižok, uvedomí si, že kľuč k synovej budúcnosti leží kdesi v jej minulosti. Musí sa preto vrátiť tam, kde sa všetko začalo, aby rozlúštila... tajomstvo. Z pera autorky Listu vychádza román, ktorý vás chytí za srdce...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Secret , 2016

stejsdan
11.11.2023 5 z 5

Úžasné počtení, vůbec jsem se nenudila, bavilo mě to. Příběh s lidskou hloubkou, který se po 40 ti letech krásně uzavře. Moje první knížka od této autorky, ale hádám, že nebude poslední.

Renike
07.11.2023 5 z 5

Knihy autorky mám moc ráda, tahle kniha byla nádherná, nemohla jsem se odtrhnout.

Kenan
22.09.2023 3 z 5

Četla jsem od autorky už víc knih a tato mi přišla slabší. Beth a Michael mají nemocného syna. Potřebuje transplantaci ledvin a ani jeden z rodičů nemůže být dárce. V minulosti Beth se skrývá spousta nevyjasněných věcí o její rodině, které se postupně začínají odkrývat. Linka v minulosti se mi líbila víc, ale přesto mi vadily některé situace, které mi přišly příliš přitažené za vlasy a celkově mě příběh celkově nezaujal, i když je psán opět čtivě.

PetaZ
30.08.2023 4 z 5

Kniha na tri odpoledne, popravde bylo v ni i dost nesmyslu za me, ale jinak to byl v celku pekny pribeh, tesim se na dalsi knihy od autorky..

Knihomura
22.05.2023 3 z 5

Slušná oddychovka.

berila
28.03.2023 4 z 5

Třetí román od autorky a opět se mi velmi líbil. Určitě přečtu i další romány a tento milovníkům románům, hlavně ženám, doporučím.

anezur33
27.03.2023 3 z 5

Docela dobrá kniha i se zápletkami.

mirinda973
15.03.2023 2 z 5

Po přečtení prvních 100 stránek jsem chvíli přemýšlela, že knihu odložím. Přišlo mi jako by ji psalo dítě ve škole...vše špatně uchopené - divné dialogy, jízda na oslovi a porod na WC no jak říkám, chtěla jsem knížku odložit. Pak přišla prostřední část - pohled do minulosti, který byl vykreslen napínavě a moc hezky se četl. No a závěr knížky mě vrátil k negativnímu pocitu ze začátku. Přesládlé vztahy a dialogy, tolik pochopení....ne to se opravdu nedalo. Za mě tentokrát zklamání.

Jancas.s
21.02.2023 1 z 5

(SPOILER) Po knize jsem sáhla z důvodu slibného hodnocení na databázi a lákavému názvu, ale podle mého názoru se jedná o podprůměrné čtení. Příběh je takový kostrbatý s pár wtf momenty (porod na wc), dialogy nepřirozené, žádná z postav nebyla vykreslena tak dobře, abych s ní sympatizovala. Že vše dobře nakonec dopadne bylo jasné a v zásadě jsem se těšila, až dočtu a spravím si chuť něčím kvalitnějším. 1*

jitka3027
01.02.2023 5 z 5

Tato autorka mě velmi baví. Kniha má spád, momenty překvapení nechybí, takže mi kniha prostě nedovolila přestat číst.

Zoulinda
27.12.2022 5 z 5

Jako vždy, když sahnu po teto autorce to neni chyba, ale úžasné čteni. Jeji knihy, se čtou velkou lehkosti. Příběhy dávají smysl a postavy krásně popsané.

Han-nah
04.11.2022 4 z 5

Po přečtení předešlých knih mi tato připadala trochu slabší, ale vystihuje podstatu dárcovství orgánů. Kniha má dvě dějové linky, kdy minulost se mi líbila víc. Nalezením starého novinového ústřižku a přiloženého dopisu vyplývá na povrch tajemství a až po dočtení knihy porozumíte, jaký vliv to má na přítomnost života Beth a Michala, kteří jako úžasní rodiče hledají dárce ledviny pro svého těžce nemocného malého synka. Sami dárci být nemohou. Bude jeho budoucnost Šťastná?

PavlaA
25.10.2022 4 z 5

Pěkný příběh, oddechovka.

Szilvia1
14.10.2022 4 z 5

Byla to pěkná knížka.

Fazolecek
22.09.2022 5 z 5

Pro mě oddechové čtení se zajímavým a napínavým příběhem. Baví mě knihy, kde se prolínají časové (dějové) linky. Můžu vřele doporučit =)

Lenča75
12.09.2022 2 z 5

Přiznám se,že po Dopise jsem očekávala podobné čtení a byla jsem moc ráda, že jsem na knihu konečně natrefila,ale....zas tak moc mě nenadchla.Takové čtení, které asi úplně nezanechá nějaký hlubší dojem,ale jako oddechovka asi nezklame.

Ita
24.08.2022 4 z 5

Opět krásně napsáno a opět přečteno za jeden den!

Imor
14.08.2022 3 z 5

Orientace v postavách vás dostane do střehu a tak se budete soustředit na tento neobyčejný příběh. Na mě to všechno do sebe zapadá až moc, ale čtěte a posuďte sami.

knihomolkadorfa
07.08.2022 3 z 5

Dvě dějové linky, prolínání osudů, nebylo to špatné. Ale Dopis a Klíč se mi od autorky líbily mnohem víc.

cori
11.07.2022 3 z 5

(SPOILER) Beth s Michaelem hledají dárce ledviny pro svého nemocného syna. Beth zjišťuje, že byla adoptovaná, a pátrá po svých pravých rodičích, kterým změnil život osudový výlet k moři. Zajímavý propletenec vztahů a napínavé odhalování dávného tajemství. Samozřejmě nechybí happyend.