Tajomný smaragd přehled

Tajomný smaragd
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149392/bmid_tajomny-smaragd-149392.jpg 4 88 88

Mladá Aurora vyrastala v útulku pre osirelé deti a vôbec netušila, že jej malý medailónik je jedinou stopou k cennému smaragdu, o ktorý majú záujem viacerý ľudia. Záhadný pirát Vashon ju unesie a po mnohých spoločných útrapách a dobrodružstvách si napokon získa hrdinkino srdce.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Till Dawn Tames the Night , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajomný smaragd. Přihlašte se a napište ho.

Ivusak7
30.08.2023 5 z 5

Jedním slovem nádhera, knížka se mi moc líbila. Tajemství kolem Vashona se mi líbilo, neústupný, bezohledný. Aurora je velmi nevinná a světem nepoznaná, ale dokázala prokázat i odvahu.

Beheregis
15.01.2023 5 z 5

Moc krásný příběh. Od této autorky jsem toho četla více ale musím říct že to je jedna s těch nejpovedenější knížek jaké napsala. Věděla jsem že autorka píše skvěle ale něco takového jsem opravdu nečekala. Je to kniha plná nečekaných zvratů, tajemství a lásky. Najdou se tam jak chvíle romantické tak i bojovné. Určitě se k tomu ještě vrátím, vřele doporučuji.

LilluLong
16.10.2022 4 z 5

Za posledné kapitoly odoberám jednu hviezdičku , inak knižka bola akcno-romantická , taká ktorú mozem doporučiť pre čitateľov tohoto žánru , nesklame , za mna 4*

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajomný smaragd v seznamech

v dalších seznamech1x