Krvavé zrcadlo přehled

Krvavé zrcadlo https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390288/bmid_krvave-zrcadlo-gfO-390288.JPG 4 44 44

Světlonoš (B. Weeks) série

< 4. díl

Zbaven magické i politické moci, uvězněn ve své vlastní magické kobce, nemá před sebou bývalý vládce Gavin Guile žádné vyhlídky na útěk. Lidé, jimž kdysi vládl, ho považují za mrtvého. Svět však čelí katastrofě větší, než kdy Sedm satrapií zažilo… a jedině on jej může zachránit. Zatímco armády Bílého krále porážejí Chromerii a nově se rodí staří bohové, je osud světa shrnut do jediné otázky: Kdo je Světlonoš?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fantom Print

The Blood Mirror , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krvavé zrcadlo. Přihlašte se a napište ho.

Lusa
11.02.2020 5 z 5

Nejdřív se mi do čtení vůbec nechtělo, ale pak jsem řekla, že už je čas a pak jsem se nějak nemohla odtrhnout, prostě zajímavé, napínavé až do poslední stránky. Jenom doufám, že už 5 díl bude poslední :D

jockel
02.05.2019 2 z 5

Velké zklamání. Půlka knihy polemika a rozbor duševních stavů. To opravdu od fantasy knihy nečekám.

jennefer
08.03.2019 4 z 5

Tohle není fér! Jsem napnutá jak kšandy, autor si vlastně jen zlehka připravuje půdu pro velké finále a stejně člověk hltá stránku za stránkou a rozhodně mu to nestačí! Ale aspoň díly přicházejí o dost rychleji než poslední dva GOT :-D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Krvavé zrcadlo v seznamech