Stratená přehled

Stratená
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148845/stratena-148845.jpg 4 237 237

Keď sa Julia Carverová v ranom detstve prvý raz stratí na ihrisku, v jej matke Cindy to vzbudí zárodky paranoje. V štrnástich rokoch sa Julia opäť stratí, tentoraz sa presťahuje k otcovi a jeho milenke, čo Cindy hlboko zasiahne a zlomí srdce.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stratená. Přihlašte se a napište ho.

Květinka008
17.09.2023 3 z 5

Kniha pro mě rozporuplná. Člověk hodnotí vždy na základě svých životních zkušeností, ať z manželství, tak rodičovství... A na základě toho s postavami souzní - anebo jsou mu protivné, což má vliv na vše ostatní. Cindy pro mě byla "na průplesk", bylo mi líto mladší dcery kvůli nespravedlivosti a zaslepenosti matky, zbožšťování šíleného fracka... Dopadlo to vskutku románově, realita by byla ve skutečnosti spíše jiná. Od Fieldingové jsem četla i lepší knihy.

simca9342
13.07.2023 5 z 5

Přečtená před lety.

Ze začátku jsem chtěla knihu odložit, ale pár stránek navíc mě přesvědčilo o opaku. Co musí prožít matka, když ztratí dceru? Cindy se s Julií pohádala. Na několik dní to budou jejich poslední slova. Pohled do psychiky zničené a unavené ženy po bezesných nocích plné nočních můr to je celá p. Fieldingová. Opět jako u Špatné dcery jsem se nemohla odtrhnout od děje.

ZUZANA-123
06.05.2023 5 z 5

Kniha vhodná pro čtenáře kteří rádi čtou o životních krizích žen.Autorka jejíž romány často vycházejí v edici Nejlepší svĕtové čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stratená v seznamech

v dalších seznamech1x