Strácame sa v sebe přehled

Strácame sa v sebe
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257285/bmid_stracame-sa-v-sebe-ozR-257285.jpg 4 245 245

Falling série

< 2. díl

Keď tragicky zomrel Kyle Calloway, jeho priateľka Nell bola spočiatku taká zronená, že sa k nej nikto nesmel priblížiť, ani jej najlepšia priateľka Becca de Rosová. Becca sa zo všetkých síl snažila Nell pomôcť prekonať žiaľ, ale ani ona nemá jednoduchý život a svoje pocity radšej nesmelo vkladá do veršov. Všetko, čo doteraz poznala, sa odrazu zmenilo. Jason Dorsey, Kylov kamarát, talentovaný futbalista, pozval Nell na rande, to sa však nikdy nekonalo. Nell ho odmietla, a tak sa rozhodol pozvať na schôdzku jej najlepšiu priateľku, šestnásťročnú Beccu. Vtedy netušil, čo všetko s Beccou prežije a či sa práve ona nestane jeho životnou láskou. Beccin prísny otec nesúhlasil, aby začala chodiť s chlapcom v takom mladom veku. A Jasonov otec, vojnový veterán, mal zas problém s alkoholom. Keď sa opil, svoj hnev namieril práve proti synovi a uštedril mu nejednu krutú ranu. Obaja mladí ľudia si hľadajú svoje miesto v zložitom svete, v ktorom sa tragédie, trápenia a depresie striedajú s radosťou, nádejou a láskou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Falling into Us , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strácame sa v sebe. Přihlašte se a napište ho.

Radka1911
27.04.2023 4 z 5

Romantické, odpočinkové čtení. Kniha mi připadala horší než první díl, děj z prvního dílu se i v této opakoval.

georginaa
10.04.2023 5 z 5

Příběh, který se může stát, člověk se těžce vyrovnává s úmrtím svého nejbližšího a dokud se nenajde někdo, kdo zaplní ten smutek, je to jak propast, kde padáte a nevíte kde je dno. Uvnitř jsme křehký bytosti i když navenek ukazujeme svou sílu. Každý se s tím vyrovnává po svém, každého to psychicky zasáhne jinak, ale jedna věc je jistá....chceme žít pro lásku

Sixtínka
27.10.2022 1 z 5

Do tretice všetko dobré, vraví sa. V tomto prípade to však neplatí.

Bolo to slabé, bez akejkoľvek hĺbky, len kopa sexu, ktorý podľa autorky zrejme vylieči úplne všetko.

Asi z toho je odvodený aj názov - strácame sa v sebe. On strčí vtáka do jej vagíny a už sú v sebe stratení. Wow!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strácame sa v sebe v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech7x