Storchův největší obrázkový egyptsko-perský a chaldejský snář, planetář, bylinář a 1000letý kalendář přehled

Storchův největší obrázkový egyptsko-perský a chaldejský snář, planetář, bylinář a 1000letý kalendář https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364490/bmid_storchuv-nejvetsi-obrazkovy-egyptsk-ZTk-364490.jpg 2 3 3

Storchův největší obrázkový egyptsko-perský a chaldejský SNÁŘ, planetář, bylinář a 1000letý kalendář vyšel na konci 19. století, tedy před více než 100 lety. Od pradávna se lidé zajímali, co je vlastně sen, zda ve snu prožíváme paralelní život, který nemůžeme ovlivnit, zda se nám do snů promítají naše tajná přání, strachy, lásky a nenávisti? Ve Storchově snáři není však jen výklad snů podle pojmů, ale i výklad snů podle obrazů. Máte možnost proniknout do tajů věštění z ruky, podle tvaru obličeje, vlasů, vrásek v obličeji, očí, bradavic a znamének, poznat charakter člověka podle očí, obočí, úst, zubů, jazyka, hlasu, smíchu, pláče, uší, vousu, krku, rukou a prstů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Storchův největší obrázkový egyptsko-perský a chaldejský snář, planetář, bylinář a 1000letý kalendář. Přihlašte se a napište ho.

fvalek
19.06.2019 1 z 5

Ne... ne... nenenene. Jsem velmi vděčný za část o astrologii, bylinkách apod., i když je napsána dost zvláštně a ne úplně správně, ale samotný snář je prostě na nic. Na jednu stranu je docela obsáhlý, ale na stranu druhou v něm nenajdete většinou nic, co potřebujete. Je historický, je plný historismů a archaismů, a dneska prostě takové věci nemáme a nezdají se nám. Moderní snáře mají výhodu, že vychází ze starých snářů, ale modernizují se a přizpůsobují, to tenhle ne.
Vím, že to je vedlejší a nepatří to asi úplně do recenze, ale mám ještě jiný snář, moderní, kterému věřím a sem tam má pravdu... a v porovnání s tímto snářem jsou významy stejných věcí úplně jiné a tenhle se mi zkrátka skutečně neosvědčil. :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Storchův největší obrázkový egyptsko-perský a chaldejský snář, planetář, bylinář a 1000letý kalendář v seznamech