Mr. Popularity přehled

Mr. Popularity https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5578/stopy-hruzy-mr-popularity-5578.jpg 4 89 89

Stopy hrůzy - Superhoror série

Pro Cassii Arthurovou byla schůzka s Bradem Foresterem splněním všech snů. Brad byl známý jako absolutní jednička školy - byl hezký, elegantní, bohatý a měl červený datsun. Cassi ale nevěděla, že Brad slyší hlasy - hlasy, které mu napovídají, kdy má být milý, a hlasy, které mu říkají, aby dostal to, co chce, za každou cenu. Když Cassie konečně zahlédla pantera, kterého Brad vychoval v parku svého otce, chtěla utéct. Ale už bylo pozdě. Brad byl zvyklý dostat všechno, co chtěl. A teď chtěl Cassii.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Mr. Popularity , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mr. Popularity. Přihlašte se a napište ho.

DarkNatureHope
11.05.2024 5 z 5

Zbožnuju Stopy Hrůzy.

Tento díl jsem dlouho nemohla najít nikde, jelikož jsem si zapsala špatny název a nedávno jsem na knihu narazila, byla jsem nadšená a ihned se začetla.
MR.POPULARITY patří mezi mé oblíbené, stejně jako příběh NŮŽ.

Pythonissam
29.01.2024 5 z 5

Už je to déle, co se mi takhle líbil díl Stop Hrůz, že jsem ho přečetla na jeden nádech.
Jen začátek, který nezačínal klasicky u ženské hlavní postavy, ale u kluka jehož postava je také hlavní. Dalo to tomu více mrazivý nádech, tak jak to správné příběhy mají. Nechci psát spoliery, ale kniha je od začátku až do konce zajímavá, celý příběh, a hlavně zápletka na konci. Velice skvělá kniha.

mondulinecka
09.01.2024 4 z 5

Tohle bylo příjemné překvapeni, ani si nevzpomínám, ze bych ji vůbec četla. Četlo se hezky, rychle, jasne, o hororu nemůže byt moc řeč, ale za mě spokojenost!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mr. Popularity v seznamech

v dalších seznamech4x