Smrtící povzbuzení

Smrtící povzbuzení https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/5579/stopy-hruzy-smrtici-povzbuzeni-5579.jpg 4 100 15

Stopy hrůzy - Superhoror série

Pátrání po vrahovi své nejlepší přítelkyně přivádí Cathy na stopu tajného spolku.

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Pep Rally , 1991

Stanas513
18.04.2024 4 z 5

Oddechovka - už jsem to asi potřebovala. Přečteno během večera, žádný moc velký horor ani velké akce. Dokonce se mi i dobře spalo... :-)

rafan65
20.03.2024 4 z 5

Tak tohle se četlo opravdu dobře. Napínavé příběhy mám rád, jediné co mě vadilo je že příběh je celkem krátký. Občas si přečtu nějaký díl ze série Stopy hrůzy, tento díl je zatím určitě nejlepší. Uvidím příště třeba sáhnu po dobrém dílu.

Betulefetule
06.03.2023

Napínavé to bylo do poslední chvíle, a pořád jsem přemýšlela, kdo za tím může být. Zatím asi nejlepší příběh ze Stop hrůzy .

Ayna
29.07.2021 4 z 5

Další solidní brakovka, tentokrát z prostředí střední školy. Příběh z dávných časů mýtů a legend, kdy se úkoly psaly ručně a o PC se zajímala jen divná děcka, která s přehledem zvládla hacknout celou školu. Líbilo se mi, že hlavní postavou byla nepopulární šprtka, slepá jak patrona.

E.Wictoria
25.06.2021 3 z 5

Nápad zajímavý ale zpracování by mohlo být lepší. Zbytečně moc nepotřebných postav a informací. Průměr.

BarkaS
18.06.2021 2 z 5

Taková až příliš jednoduchá (čti naivní) jednohubka. Není to průšvih, námět celkem ok. Pro současnou mladou generaci už nepochopitelné, přeřezaná telefonní šňůra apod. My, co jsme vyrůstali v době, kdy se ty internety musely nejdřív připojit přes pevnou, jsme v obraze :D.

Martin82
03.06.2021 1 z 5

Nuda nuda nuda...a horor? nebálo by se ani 8leté dítě. Hodně postav, které jsou téměř bez významu v ději....a ta panenka ve skříňce? Ta byla dána do děje snad jen proto, aby byla na obrázku. No možná horor, pokud hodnotíme kvalitu. 25%

danny_21
11.12.2020 2 z 5

Tak to vypadá, že moje vzpomínky na tuto edici byly hodně shovívavé a měl jsem zapsaný pocit, že kvalita byla solidní. Jak předchozí 2 kousky tak i tento ale střízlivě nemůžu hodnotit líp jako podprůměrné - ani tento předvídatelný, naivní flák o vraždách na střední a úsměvné sektě flákačských harantů nemá u mě větší ambice než na 40 %

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Moje srdcovka, přečtená několikrát. Mám tyto příběhy o školní mládeži fakt ráda. Příběh je zajímavý, stojí za to a ten konec- úplná paráda.

Seabeast
28.06.2020 3 z 5

Ze začátku docela nezáživné a dlouho jsem se nemohl začíst, i přesto, že počet stran není kdovíjak velký. Pak už to při konci konečně nabralo obrátky. Nejedná se moc o horor, ale spíš o temnější thriller s tajnou společností či sektou. A navíc s několika zvraty, ale daly se celkem předpokládat. Slabší průměr.

hippiesak
08.06.2018 5 z 5

Opět edice "superhoror". Tak to ani omylem :) Horor to prostě není, ale napínavý a super příběh ano :)

Ookmalej
11.06.2017 3 z 5

Bavilo mě to, svižné, strašidelné. Mám ráda tuhle edici.

edith79
08.04.2017 5 z 5

Velice napínavé a strašidelné čtení. Ani po letech, kdy jsem ji četla poprvé neztrácí na napětí a hrůzostrašnosti. Brr

Vampirosa
10.03.2017 5 z 5

Hledání vraha mě kolikrát nudí, ale byla jsem mile překvapena, že nešlo jen o pouhého maniaka... že se za tím skrývalo víc.. mnohem víc. :) Prozatím moje topka od "autora" Nicholase. Této knížce hodně šlape na paty "Pod maskou nevinnosti", ale tentokrát příběh byl zakončen lépe a proto dávám plný počet hvězdiček.

Anonymka1
12.07.2016 4 z 5

Opět skvělá kniha. Doporučuji.

Autoři knihy

Nicholas Adams (p)