Sto povídek, aneb nesplněný plán přehled

Sto povídek, aneb nesplněný plán https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161659/sto-povidek-aneb-nesplneny-plan-161659.jpg 4 48 48

První sbírka povídek Jiřího Suchého z roku 1966 obsahuje 17 povídek a povídkový doslov. Kniha je ilustrovaná autorem. Povídky: Příběh s revizorem Na naší zahrádce stával trpaslík Z deníku praktické dívky Zuzany Proč mají v zoologické zahradě klokana Červ a mravenec Bohuželva Velikonoce Kamila Morávka Atrakce Svatební dary Cecila Ideální člověk Houslové dítě Názor Nejsmutnější vánoce Pozor na úl! Nepokradeš Střela Doslov... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sto povídek, aneb nesplněný plán. Přihlašte se a napište ho.

iška
11.04.2024 4 z 5

Tuto útlou knížku jsem poprvé četla někdy před padesáti lety (tedy její první vydání z roku 1966) a tak jsem byla docela zvědavá, co s mým pohledem provedl čas. Ale znovu na mě dýchl duch starého Semaforu, chvílemi jako bych přímo slyšela hlas pana Suchého. Nevím, zda osloví stejně i dnešní mládež, mně ale znovu udělala radost.

draka
12.12.2020 5 z 5

Zábavné, vtipné i poučné čtení o lidské duši a chování člověka v různých životních situacích. Povídky, jež jsou psané krásnou češtinou, se mi velmi líbily

Blancheerka
25.10.2020 3 z 5

Sto povídek to sice není (je jich jen 17 :D ) ale i tak bylo toto dílečko příjemné čtení s jemným humorem s nádechem sarkasmu i ironie života. Maličké příběhy neurazí a každý jsem opouštěla s příjemným úsměvem na rtech :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sto povídek, aneb nesplněný plán v seznamech