Vražda v televizi přehled

Vražda v televizi https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4900/vrazda-v-televizi-4900.jpg 3 31 31

Stella Blomkvistová série

Detektivní příběh ze světa masmédií. Islandští diváci jsou šokováni. Známý kulturní pořad tentokrát dopadl zcela jinak, než si představovali. Přímo před televizními kamerami byla totiž spáchána vražda. Uprostřed vášnivé diskuse se totiž známá moderátorka zhroutila mrtvá na desku stolu poté, co se napila vody ze sklenice. Hlavní podezřelou je Ásta, žena, která sklenici postavila na stůl a která se s mrtvou dobře znala...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Příběhy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Mordid í Sjónvarpinu , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda v televizi. Přihlašte se a napište ho.

padr
25.04.2018 2 z 5

No dal jsem autorce šanci i s druhou knihou, ale opět mě to nechytlo. Po hlavní hrdince všichni jdou, ale ono se jí v podstatě nikdy nic nestane a všechno vyléčí tím Jackem. Toho si tedy dlouho nedám, nějak mi zkazila chuť.

jahlina
05.07.2017 3 z 5

Četlo se mi dobře, svižný děj. Zápletka nebyla špatná, přesto jsem se nemohla zbavit dojmu, jako když sleduju béčkový film.

MOu598
17.05.2017 2 z 5

Četla jsem v březnu 2009. Podle mých poznámek:
Detektivka. Dobře se čte, ale já nemám moc ráda tento žánr a už vůbec ne takto podaný. Psáno v ich formě a snad žádná z postav není normální: jeden bere drogy, druhý je pašuje, další je sexuálně úchylný, atd. Hlavní hrdinka advokátka je na muže i na ženy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda v televizi v seznamech

v Právě čtených1x