Bronzová socha přehled

Bronzová socha https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/4899/bronzova-socha-4899.jpg 3 51 51

Stella Blomkvistová série

Hallu, ambiciózní vedoucí oddělení na ministerstvu, najdou v zasedacím sále vlády mrtvou. Nepochybně vražda - někdo ji zezadu udeřil těžkým předmětem. Zločin z vášně? Oběť se stýkala s řadou mužů. Nebo je za zločinem chladný kalkul? Politici, kteří k ní měli blízko, jsou neobvykle neochotní a skoupí na slovo. Mladá obhájkyně Stella Blómkvistová vyšetřuje v nejvyšších kruzích.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Mordid í Stjórnarrádinu

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bronzová socha. Přihlašte se a napište ho.

Silvinkaaa87
10.04.2022 3 z 5

Četlo se to trochu divně, věty byly neustále krátké a úsečné, někdy jsem měla pocit, jako bych četla stenograf a musela jsem knihu odložit. Občas jsem se ztrácela v souvislostech, takže ke konci jsem se skoro protrpěla., naštěstí není kniha tlustá.

sandy.cole
03.04.2021 1 z 5

Obyčejné téma. Nic, co by mě na tom zaujalo.

dominik3649
29.06.2020 1 z 5

Jo jako jednorázové čtení dobré, ale na ostatní severské krimi typu Jussi Olsena nebo Larse Keplera apod. to opravdu nemá to správné napětí a co mně nejvíce irituje je používání přezdívky policajtů jako "zlatí kluci" když se to používá jednou dvakrát za knížku v pořádku, ale stokrát to zdůrazňovat ufff úplně mi to znechutilo čtení a přejdu radši na jiné autory severských krimi, které mám rád, i když si kolikrát říkám co to tam asi žije za různé kreatury viz třeba Písečný muž atd. To by tam musel být už asi
pomalu každý druhý vrahoun ????

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bronzová socha v seznamech