Stavitelé z říše zvířat přehled

Stavitelé z říše zvířat
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463686/bmid_stavitele-z-rise-zvirat-L5H-463686.jpg 5 6 6

Zvířata jsou skuteční mistři stavitelé. Tato pozoruhodná encyklopedie představuje jejich nejúžasnější projekty. Nadzemní i podzemní stavby, plovoucí domy i podvodní konstrukce, rodinná obydlí, vícegenerační sídla i celá sídliště — to všechno důkladně prozkoumala a nakreslila Emilia Dziubaková, autorka oblíbeného Roku v lese. Připravte se na solidní dávku informací a zajímavostí ze světa zvířat na fascinujících ilustracích, které vás vtáhnou do korun stromů, nitra termitiště nebo třeba až k základům bobří hráze. Ptáci, hmyz, ryby, hlodavci, šelmy… ti všichni si budují obydlí. Včely jsou odbornice na geometrii, lemčíci recyklují odhozené plasty (výhradně modré!) a chrostíci by zase mohli vést kurzy kreativního designu. Od zvířecích stavitelů se zkrátka máme co učit. Inspekce po zvířecích stavbách může začít!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stavitelé z říše zvířat. Přihlašte se a napište ho.

Teckovana
13.05.2021 5 z 5

Super inspirace pro malé stavitele a přírodovědce. Ilustrace nemají chybu a spoustu nových informací se zde dozvědí i dospělí.

Knižní novinky (15. týden)

11.04.2021

Kniha Stavitelé z říše zvířat v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech10x