Neobyčejná přátelství v přírodě přehled

Neobyčejná přátelství v přírodě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/409966/bmid_neobycejna-pratelstvi-v-prirode-Iwb-409966.jpg 4 29 29

Kdo se ve světě přírody kamarádí? Kdo si pomáhá? Kdo komu připravuje snídani? Kdo koho s péčí ohryzává? Kocour Mourek provede nejmenší děti úžasným světem přírody, ve kterém vznikají neobyčejná a vzácná přátelství mezi zvířátky a rostlinkami, rostlinkami a houbami a houbami a zvířátky. Děti se s kocouřím kamarádem vydají po stopách přátelství, která jsou mnohdy překvapující, a zábavnou formou se dozvědí spoustu zajímavostí. Krásné velkoformátové leporelo s láskou nakreslila oblíbená ilustrátorka Emilia Dziubaková. Leporelo je určeno dětem od 4 let.... celý text

Literatura naučná Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Niezwykle przyjaznie. W swiecie roslin i zwierzat

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Neobyčejná přátelství v přírodě. Přihlašte se a napište ho.

jasminecka
23.09.2023 4 z 5

Napad zajimavy, provedeni prijatelne - kniha neni tak preplacana, jako jine od tehle autorky... detem se libila, podle veku je zajimaji bud obrazky, nebo text.
Zajimavy napad na test, jaky jsi kamarad, na konci knihy.

MilackovaN
15.11.2021 5 z 5

Krásně ilustrovaná knížka, která byla velice poučná i pro mě, jakožto dospělého. Je tam spousta informací, někdy možná až moc. Ale pro nějakého zvědavého milovníka přírody a zvířátek může být přínosná.

barcc85
01.05.2021 5 z 5

Jako vždy překrásné ilustrace...a plno zajímavých informací o kterých jsem doposud neměla tušení.

Možná někdo namítne ze kniha je encyklopedii....a tudíž je pro starší, přesto doporučuji všem. 3 lety synek ji miluje...umí již převyprávět různá zvířecí spojenectví a tolik legrace při předvádění,jak to mezi zvířaty funguje, už jsme si dlouho neužili.

Knižní novinky (19. týden)

05.05.2019

Knižní novinky (13. týden)

24.03.2019

Kniha Neobyčejná přátelství v přírodě v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech11x