Šťastný domov pomocí Feng šuej přehled

Šťastný domov pomocí Feng šuej
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235471/mid_stastny-domov-pomoci-feng-suej-235471.jpg 4 8 8

Svět energií, design prostoru i jeho podvědomé působení – to vše v sobě slučuje umění feng shui. Česká architektka doporučuje zásahy vhodné pro naše podmínky, jimiž si můžeme ovlivňovat pocity, nálady, spokojenost i úspěch. Využijme řeči barev, tvarů, prostorové znalosti, přidejme špetku hravosti a vytvořme harmonii kolem sebe i ve svém nitru.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šťastný domov pomocí Feng šuej. Přihlašte se a napište ho.

bzung
12.11.2023 3 z 5

Takové hodně letem světem. Ocenil bych i širší výklad, více do hloubky, nejen že to má být zrovna takhle, ale i proč. Pro základní orientaci ve feng šuej ale kniha poslouží

LadyCotton
25.03.2022 3 z 5

Kniha je skutečně určená pro české prostředí (např. pro paneláky), čte se relativně dobře (pár kapitol mi ale přišlo zbytečně moc "odborných" ), navíc během četby měla občas pocit, že "to takhle být ale přeci nemá" protože to není moje první kniha o feng-šuej & domov.
Za přečtení určitě nic nedáte, věřím, že i nějakou tu inspiraci pochytíte. Takže proč ne.

rezacka
11.07.2018 5 z 5

Líbí, pořád nakukuji, pro nové inspirace :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šťastný domov pomocí Feng šuej v seznamech

v Právě čtených2x