Šťastný domov pomocí Feng šuej

Šťastný domov pomocí Feng šuej https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235471/mid_stastny-domov-pomoci-feng-suej-235471.jpg 4 7 4

Svět energií, design prostoru i jeho podvědomé působení – to vše v sobě slučuje umění feng shui. Česká architektka doporučuje zásahy vhodné pro naše podmínky, jimiž si můžeme ovlivňovat pocity, nálady, spokojenost i úspěch. Využijme řeči barev, tvarů, prostorové znalosti, přidejme špetku hravosti a vytvořme harmonii kolem sebe i ve svém nitru.... celý text

bzung
12.11.2023 3 z 5

Takové hodně letem světem. Ocenil bych i širší výklad, více do hloubky, nejen že to má být zrovna takhle, ale i proč. Pro základní orientaci ve feng šuej ale kniha poslouží

LadyCotton
25.03.2022 3 z 5

Kniha je skutečně určená pro české prostředí (např. pro paneláky), čte se relativně dobře (pár kapitol mi ale přišlo zbytečně moc "odborných" ), navíc během četby měla občas pocit, že "to takhle být ale přeci nemá" protože to není moje první kniha o feng-šuej & domov.
Za přečtení určitě nic nedáte, věřím, že i nějakou tu inspiraci pochytíte. Takže proč ne.

rezacka
11.07.2018 5 z 5

Líbí, pořád nakukuji, pro nové inspirace :-)

Zmiu
07.03.2017 4 z 5

Celkem příjemná kniha, která se dobře čte. Některé kapitoly se mi líbily více, jiné méně. Jen mě trochu zarazila kapitola o osobním profilu, kdy přiřazené prvky k roku narození jsou jiné než v dalších knihách o Feng-šuej. Ale ani tam se informace vždy neshodují, tak už nevím, kdo to má správně. Ale to podstatné v knížce leží jinde. Je psaná na míru českému prostředí, což je příjemné. Autorka je taky architektka, a mluví tak ze své praxe, nákresy jsou zde přehledné a vše hezky vysvětleno.

feng-šuej

Autorovy knížky