Spřádači snů přehled

Spřádači snů https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489319/bmid_spradaci-snu-GG4-489319.jpg 4 154 154

Píše se rok 787 po Kristu. Z rozlehlých síní dávné Mercie vládne tvrdou rukou chladný, ctižádostivý a bezohledně výbojný král Offa. Jeho třem dcerám je souzeno uzavřít sňatky výhodné pro jejich zemi, ale vášnivé srdce nejmladší z nich, Eadburh, patří velšskému princi – muži, kterého si nikdy nemůže vzít a jehož jí rychle a krutě vezmou. Příběh o ztracené lásce, zradě a tajemstvích, která leží pohřbena pod nánosy času a více než tisíc let čekají, až je někdo odhalí. Příběh minulý i soudobý se odehrávají paralelně: některé z postav ze současnosti jako by měly svůj protějšek v dávné minulosti, kam nahlížejí ze začátku 21. století.... celý text

Literatura světová Esoterika, astrologie, okultismus Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Dream Weavers , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spřádači snů. Přihlašte se a napište ho.

baji42
25.11.2023 3 z 5

Dobře rozjetý historický příběh, který se ale postupně zaseknul, a tempo natolik zpomalilo, že jsem dokonce uvažovala o tom, že knihu nedočtu. Nakonec jsem to ale přece jen zvládla. Souhlasím s předchozími komentáři, že knize by prospělo výrazné zkrácení.

kikies
09.11.2023 3 z 5

Velice zdlouhavé a zbytečně komplikované a to příběhu strašně uškodilo. Být to poloviční, mělo by to spád a dynamiku, ale takhle fakt ne... miluji historii prolínanou se současností, nevadí mi trocha nadpřirozena, dokonce nemám nic proti tlustým knihám, ale tady by fakt moc pomohlo hodně výrazné zkrácení.

Didi15
25.09.2023 2 z 5

Tak tohle mě vůbec neoslovilo . Dlouho jsem od autorky nic nečetla, ale vždycky mě bavila. Zde jsem přemýšlela , zda vůbec knihu budu dočítat. Překousala jsem se a některé kapitoly i jen zběžně prolítla. Za mě velké zklamání.

Dvanáctý ročník KNIHOMÁNIE startuje v pátek 21. října 2022

21.10.2022

Vychází Jenom nestvůra, Jako stín a další knižní novinky (40. týden)

02.10.2022

Kniha Spřádači snů v seznamech