Som rozohnená přehled

Som rozohnená https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470944/bmid_som-rozohnena-vwN-470944.jpg 4 537 537

Juliette prežila a jej príbeh pokračuje… Nič už ale nie je ako predtým. Juliette čaká veľká skúška, musí ovládnuť svoju silu a prestať byť tým malým zlomeným dievčaťom. Osud Bodu Omega je nejasný a každý, na kom Juliette kedy záležalo, sa ocitol v nebezpečenstve. Vojna je na dosah ruky a Juliette vie, že jediná cesta, ako sa udržať nažive, je zvrhnúť nový systém. Jej smrtiaci dotyk prestáva byť prekliatím a stáva sa veľkou výhodou. Ale i tak to sama nedokáže – pomôcť jej môže len niekto, o kom bola vždy presvedčená, že mu za žiadnych okolností nemôže dôverovať: Warner.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , CooBoo

Ignite me , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Som rozohnená. Přihlašte se a napište ho.

Jaklová.katka
11.02.2024 4 z 5

Škoda že je to poslední díl co je přeložený.
Juliett a Aron jsou top.
Adam je na pěst.
A Kenji ten je boží.
Závěrečná akce s Velitelem mi připadala zbytečně úchvatná. Dalo se z toho vytriskat mnohem víc.

Tereza.Fait
24.01.2024 3 z 5

Precetla jsem celou serii v aj, az na dve novely. Me to dost mrzi, jak je to psany. Pribeh je super, love story taky, dialogy jsou taky skvely, ale dohromady to kolikrat vazne neladi..
kdo to ma rad, přečtěte si ty posledni dily, i novelu 6.5. Kenji je zabijak a jeho interakce s Aronem je fakt sranda!

AnnaNes
12.10.2023 4 z 5

Proboha Adame, dospěj!! Ten mi tak lezl na nervy. I třetí díl se skvěle četl, bohužel další už CooBoo nevydalo, tak jdu louskat angličtinu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Som rozohnená v seznamech

v Právě čtených5x