Sníh přehled

Sníh https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144502/bmid_snih-H1a-144502.jpg 4 222 222

Vize postmoderní společnosti ohrožované zcela současnými riziky, přímo ďábelské tempo rozvíjení děje a lehce černý humor - to jsou důvody, proč se tento cyberpunkový román stal kultovním světovým bestsellerem.

Romány Sci-fi Fantasy
Vydáno: ekniha , Talpress

Snow Crash , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sníh. Přihlašte se a napište ho.

cziss
21.03.2024 5 z 5

Nadčasová a hodně zajímavá knížka. Musím se přiznat, že mě nejvíc bavila ta "filozofická" část. Finální akční část jsem se snažil dočíst co nejrychleji. I tak ale je 5 hvězd dle mě adekvátní hodnocení.

petr_
18.12.2023 3 z 5

Sníh mě zklamal, protože mi děj připadal příliš roztříštěný a dělalo mi velké problémy si udržet jeho kontinuitu. Ačkoliv se mi jiné autorovy knihy líbily, tak s touto to bylo horší. Možná je to tím, že cyberpunk není moje krevní skupina.

Johncze
29.09.2023 5 z 5

Když si člověk uvědomí, že je to 30 let staré a jak autor velice dobře odhadl směřování vývoje technologií, je to až k neuvěření a to mě na to mom bavilo nejvíc, v podstatě to popisuje dnešní stav, už chybí jenom blockchain. Jasný, je to bláznivé, divoké, překombinované a kdo ví co, ale v rámci kyberpunku super. Jediné, co mě vytáčelo byly sáhodlouhé rozhovory o memetice s Knihovníkem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Je ten Sníh virus, droga, nebo náboženství?...Je v tom nějaký rozdíl?

Ocenění knihy (1)

2000 - Cena Akademie sci-fi, fantasy a hororu (Science fiction)

Kniha Sníh v seznamech

v Právě čtených9x