Temná tání přehled

Temná tání
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320709/mid_temna-tani-osg-320709.png 4 115 115

Smrtná zima série

Druhý díl fantasy trilogie Smrtná zima. Rada padla. Přišlo tání. Svět za hradbami pevnosti čeká. Po pádu rady může Emmeline konečně následovat své sny a vydat se spolu se svou novou přítelkyní Matisou a milovaným Kanem za svobodou — a do neznáma. Tajemství, které Matisiným lidem po generace zajišťovalo mír, je ohroženo. Nově příchozí si nárokují území a přinášejí s sebou nepředstavitelné hrůzy. Emmeline slíbila Matise pomoc, na cestě se však setkává se stále novými nástrahami a nebezpečími. Na každém kroku musí čelit hrozbám v podobě bojovných skupin, otrokářů, osadníků, nemocí i přírodních katastrof… Dívka začíná pochybovat o všem, co se kdy naučila a co zná. Neudělala chybu, když opustila pevnost? A může její vztah s Kanem tohle všechno přestát? Brzy se ocitne před neřešitelnou volbou: opustit přítelkyni, která jí zachránila život, nebo se vzdát chlapce, kterého miluje.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temná tání. Přihlašte se a napište ho.

Margerite
12.05.2024 3 z 5

Bohužel slabší než 1. díl. Mystérium je pryč a máme tu putování a pár přestřelek z divokého západu. Hlavní hrdinka v sobě pořád něco řeší, ale už je to dost otravné. Záchrana v tom pravém okamžiku a další málo uvěřitelné věci. No nevím, jestli se pustím do 3. dílu. Nehám to uležet a uvidím.

emilieselden
08.02.2024 3 z 5

Za mě spíše zklamání. Nic moc se nedělo, chování postav nelogické, hlavní hrdinka otravná. Slabší 3*.

sadlo
13.06.2022

Druhý díl této trilogie byl setjně dobře čtivý jako první díl. Stojí za přečtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temná tání v seznamech

v Právě čtených7x