Kat nepočká / Vítěz bere všechno přehled

Kat nepočká / Vítěz bere všechno https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91292/bmid_kat-nepocka-vitez-bere-vsechno-coc-91292.jpeg 4 9 9

Slim Callaghan série

Soukromý detektiv Callaghan řeší své případy nestandardními metodami, ale nakonec je spokojen on, klienti i policie. V prvním příběhu řeší soukromý detektiv Callaghan vraždu bohatého muže, ve druhém záhadnou loupež šperků. Detektiv bojuje za své podezřelé klienty všemi prostředky: lže, podvádí, a vždy dává v sázku i vlastní život, aby usvědčil pachatele. Callaghan je typickým představitelem neohrožených tvrdých chlapíků – milovníků hezkých žen, dobrého pití a cigaret. Přes počáteční problémy a nedorozumění se svými klienty jsou nakonec spokojeni všichni – i policie.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Urgent Hangman / You Can’t Keep the Change , 1938

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kat nepočká / Vítěz bere všechno. Přihlašte se a napište ho.

Disease
23.05.2022 4 z 5

Britský klon americké drsné školy. Slim Callahan to hraje spíš na mozkové buňky, ale občas ji dokáže někomu pěkně střihnout, když je potřeba. Trochu mi připomíná francouzského Svatého.

jprst
01.08.2021 4 z 5

Nakonec proč ne? I takovou knihu je dobré si občas přečíst. K autorům tzv. drsné školy to sice má poněkud dále, spíše to jen tento žánr připomíná, ale za přečtení (stačí ale jednou) to docela stálo. Dobrá četba na dovolenou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kat nepočká / Vítěz bere všechno v seznamech

v Právě čtených1x