Pandořina skříňka přehled

Pandořina skříňka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478806/bmid_pandorina-skrinka-YC7-478806.jpg 4 37 37

Vliv předků. Vzít ho v úvahu, nebo striktně témata předků odmítnout? Trýznivé konfrontace postav otevírají znepokojivé otázky mezigeneračního přenosu v postmoderní společnosti: uzavřít se před palčivými projevy mezigenerační tematiky, nebo sebrat odvahu a vydat se ke kořenům vlastní identity? Přepracované vydání.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pandořina skříňka. Přihlašte se a napište ho.

tittanie
28.04.2023

Předchozí díly této trilogie jsem četla s nadšením. Byly to velice silné příběhy a autorka umí psát. Když jsem zjistila, že jsem nečetla čtvrtý díl, který jsem u trilogie nečekala, tak jsem ho začala shánět v knihovně. A musím říct, že tím, že jsem přechozí díly četla docela dávno, tak se mi sem tam něco vybavilo, ale ne všechno.
Takže bych doporučila číst celou sérii najednou.

Katka2382
24.01.2023 5 z 5

Mě se to líbilo.
Kruh se uzavřel.

ještěrka38
20.10.2022 3 z 5

Kniha je čtivá, doplnění jak to bylo dál.. Jen takové chaotické.. Těžko si někdo vzpomene na jednotlivé příběhy, pokud si nepřečtěte všechny knihy najednou.

Knižní novinky (36. týden)

05.09.2021

Kniha Pandořina skříňka v seznamech