Okna do pokoje přehled

Okna do pokoje https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52933/bmid_okna-do-pokoje-66199334a1cae.jpg 4 76 76

Slezská trilogie série

< 3. díl

Ženský triptych o víře ve druhé polovině 20. století. Část Lili Marlene vycházela od prosince 2008 jako čtení na pokračování v Zrcadle Hlučínska a na www stránkách autorky.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Okna do pokoje. Přihlašte se a napište ho.

hannina
23.04.2023 4 z 5

Tři povídky. Tři ženy ohlížející se za svým životem. Je to spíš náhled do jejich vnitřních životů. Jejich myšlenky, úvahy, vnímání. Krásně se mi to četlo....

Bubo19
23.03.2023 4 z 5

V této knize jsou tři povídky a jejich hlavními hrdinkami jsou ženy, které prožily svůj život na Opavsku a Hlučínsku, tedy v části naší republiky, která měla v období druhé světové války specifické podmínky. Z toho se odvíjí spousta těžkostí a problémů, kterými si zdejší lidé museli projít. Ženy v tomto kraji měly náročný život, hodně práce a málo času na zábavu a autorka vše dokáže krásně popsat, jen tentokrát to na mě působilo až moc depresivně a musím se přiznat, že hlavní postava z druhé povídky mi dost lezla na nervy. Dávám čtyři a půl hvězdičky.

Katka2382
23.01.2023 5 z 5

Další krásné příběhy,tahle kniha se mi líbila snad nejvíc.Jen tedy příběh Bernardety byl pro mě trochu slabší,snad že šlo o velmi sobeckou osobu která si šla za svým i přes mrtvoly.
Z příběhů je vidět jak se lidé odpojili od víry a přestali být pokorní,což se ještě stále negativně odráží na celé společnosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Okna do pokoje v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x