Ohněm a hlubokou vodou přehled

Ohněm a hlubokou vodou https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391150/bmid_ohnem-a-hlubokou-vodou-S0w-391150.jpg 4 22 22

Siri Bergman série

< 5. díl

Na stockholmském předměstí zmizí jednoho dne při hře před domem svých pěstounů devítiletá dívka. Beze stopy, jako by se propadla do země. O šest týdnů později se ztratí ze školky i její šestiletý bratr. Podezření okamžitě padne na jejich násilnickou biologickou matku, která je týrala. Do vyšetřování se zapojí psycholožka Siri Bergmanová již případ neočekávaně ovlivní,neboť zneužívání dětí se objeví příliš blízko jejího vlastního domova. Když je v temných vodách poblíž Stockholmu nalezeno ženské tělo, vyšetřování nabere překvapivý obrat. Co zpočátku vypadalo jako jasný případ, teď vypadá úplně jinak. Na internetu se objevily snímky mrtvé ženy a zmizelých dětí. O co v případu opravdu jde? Kdo odvedl děti? Kdo zavraždil ženu? A kdo stále dává fotografie obětí na internet? V souboji s časem, ve kterém jde o záchranu dvou pohřešovaných dětí, Siri a její kolegové spěchají, aby našli chybějící pojítko mezi nimi a mrtvou ženou… Strhující thriller zkušené autorské dvojice pátrá v minulosti a vnáší více světla na téma násilí na nejvíce bezbranných členech naší společnosti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ohněm a hlubokou vodou. Přihlašte se a napište ho.

SilvieSisinka
18.03.2020 4 z 5

Výborná kniha. Člověk zde hodně posuzuje co má či nemá. Nebo by nikdy nechtěl zažít. Zdravá, milující rodina je to hlavní.

Sajinka28
26.02.2020 5 z 5

Výborné :-)

L.Helena
03.10.2019 4 z 5

Protože jsem nečetla předchozí díly, tak jsem se trochu hůř orientovala v osobním životě Siri. Ale hlavní příběh byl opravdu poutavý, akorát pokud to má být žánrově detektivka, tak bych čekala větší napětí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ohněm a hlubokou vodou v seznamech

Autoři knihy

Camilla Grebe