Seznam skandálních snů přehled

Seznam skandálních snů https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202887/seznam-skandalnich-snu-202887.jpg 5 337 337

Láska podle čísel série

První kniha ze série historických romancí nové autorky. Žádná skutečná dáma nekouří doutníky, nejezdí obkročmo, nestřílí z pistole a nepije skotskou. Lady Calpurnia Hartwellová ta pravidla dodržovala celý svůj život. Poslušnost a vychování z ní udělaly v osmadvaceti letech starou pannu. Ale když se zasnoubí její mladší sestra, má toho Callie právě tak dost. Sepíše seznam tajných snů, kterými by se dáma chlubit nemohla, a ihned si začne plnit první z nich: políbit markýze Ralstona.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Nine Rules to Break When Romancing a Rake , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Seznam skandálních snů. Přihlašte se a napište ho.

Le Chat
15.01.2024 5 z 5

Tak tohle byla "pecka", které bych dala i 20 hvězdiček, kdyby to bylo možné. ;-) Super oddechovka, která předčila moje očekávání. Rozhodně jsem tuto romantickou komedii nečetla naposledy a jsem rozhodnutá si co nejdříve přečíst i její pokračování Deset polibků. Doporučuji!

lusitta05
15.12.2023 4 z 5

Fajn romantika so šťastným koncom.

imelia
10.08.2023 5 z 5

Jedna z najkrajších kníh aké som v tomto žánri čítala. Dokážem ju čítať stále dookola. Vtipné, krásne, dokonalé. Každé jeden popis som si vychutnávala do detailov. Zaujal ma aj Nick, ale nebol taký charizmatický ako Gabriel. Takže tento diel je jednoznačne zo všetkých troch najlepší.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Seznam skandálních snů v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech4x