Sestřičky v nesnázích přehled

Sestřičky v nesnázích https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379463/bmid_sestricky-v-nesnazich-5hH-379463.png 5 299 299

Nemocnice Nightingale série

Se studentkami ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale se život nemazlí. Jejich učitelky a vrchní sestry mají vysoké požadavky a žádné slitování s mladými děvčaty. A to se musí naše přítelkyně potýkat i s osobními problémy. Violet je zde nová a okamžitě k sobě přitáhne pozornost. Co skrývá? Dora má zlomené srdce z rozchodu s Nickem, ale zaujme ji jiný příchozí pacient. A Millie je také rozpolcená mezi dvěma muži a dvojí budoucností, která se jí nabízí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sestřičky v nesnázích. Přihlašte se a napište ho.

Doubravka1975
07.05.2024 5 z 5

2.díl série Nemocnice Nightingale a opět skvělé, pohodové čtení. K naší známé trojici, o které se děj točí nejvíce, přibude další zajímavá postava sestry Violet.
Moc se těším na třetí pokračování

Comp.Bear
07.03.2024 5 z 5

Dámy z nemocnice Nightngale jsou mi čímdál víc sympatické. Stejně milé počtení jako první díl, možná se mi to líbilo dokonce i víc. Jen tak dál.

astroweb
05.03.2024 5 z 5

Opět i tento díl skvělé čtení, pohodové, místy dojemné, historicky zajímavé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sestřičky v nesnázích v seznamech

v dalších seznamech4x

pro ženy ošetřovatelství