Servírka přehled

Servírka https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292727/bmid_servirka-5w8-292727.jpg 4 26 26

Truchlící vdova… nebo černá vdova? Po nečekaném úmrtí despotického manžela při autohavárii si krásná Joan Medfordová musí rychle najít práci, aby nepřišla o dům. Získá zaměstnání jako servírka v baru, kde si jí brzy všimnou dva muži – mladý, pohledný, ale nepříliš movitý Tom a postarší, velmi zámožný Earl White III. Ten Joan nabídne nejen 50 000 dolarů, aby splatila hypotéku, ale také velmi neobvyklou nabídku k sňatku. Nebude však cena za nově nabytý pohodlný život příliš vysoká?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Motto

The Cocktail Waitress , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Servírka. Přihlašte se a napište ho.

JointlieKat94
21.11.2020 4 z 5

Nebylo to zlé, ale já taky nevěděla, co od toho čekat. :)

Na začátku je kniha psána z pohledu třetí osoby a postupně se to přehoupne do osoby první.
Kniha je o krásné Joan, (zlatokopce?) která nešťastnou náhodou přijde o manžela, který ji i syna týral, byl to alkoholik. Joan se dostane do tíživé situace a hledá práci, kterou později najde, stane se servírkou. Syna musí dát do péče švagrový, která syna moc chce. Joan se snaží postavit se na vlastní nohy a vydělávat, dokud se nepřihodí další tragédie..

Kniha byla napínavá a zajímavá. Jak bych se já dostala z takové situace? Netuším. Bylo to dobré.

A moc dobrý mi přišel i doslov. Kniha totiž neměla být vydána, protože autor umřel, na nemoc, se kterou se zde léčil i p. White, líbilo se mi taky, jak se rozhodlo o znovuvydání všech Cainových knih, a tahle se objevila jako nevydaná, jen s několika poznámkami a se spoustou odlišných závěrů.

Moc dobrý.

zbožňuju_knihy
13.07.2019 4 z 5

Příjemná kniha, oddychová. Detektivku si představuji trochu jinak, ponechala bych žánr "Román".
Zakoupeno v Levných knihách za 49Kč, za ty peníze počtení vynikající. Četla jsem už lepší knihy, ale i mnohem horší.
Pořád mi vrtá hlavou, jestli náhodou opravdu všechny nezabila sama. Celkem by se jí to hodilo ...
Spisovatel se ve svých knihách drží jednoho scénaře a to: mladá žena, která má dilema se dvěma muži: jednoho miluje a druhý jí dává pocit finančního bezpečí.
Dávám 4*

pegasek
02.06.2019 5 z 5

Kniha me naprosto nadchla od prniho pismenka,precetla jsem ji behem jednoho dne,dej byl zajimavy , napinavy a nepredvidatelny,Velice dobre cteni

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Servírka v seznamech