Samota pro dva přehled

Samota pro dva https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23753/bmid_samota-pro-dva-djg-23753.jpg 4 61 61

Třicetiletá knihovnice Adéla má několik let po manželově smrti už jasné představy o své roli v životě a nebojí se sama sobě přiznat, že na rozdíl od většiny žen netouží po rodině. Ze všeho nejraději má poklid svého domova, kde ji nikdo neruší při její oblíbené četbě, a potřebu kontaktů s lidmi jí vrchovatě naplňuje její zaměstnání i sportovní oddíl, kam se chodí spíše odreagovat než sbírat body. Ovšem jednoho dne se na sportovním utkání objeví podivný muž s uhrančivýma očima, které sledují Adélu na každém kroku…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Samota pro dva. Přihlašte se a napište ho.

Aknel26
15.04.2024 2 z 5

Nooooooo... Já nějak nevím, co napsat. Mám ráda knihy paní Kubátové, ale tahle se moc nepovedla. Kniha se odehrává již v 21. století, hlavním hrdinům je lehce přes třicet, ale z příběhu jako by dýchaly staré časy. Adélu Igor přitahuje, ale iracionálně se brání vztahu, je přehnaně cudná a nedůvtipná, co se týká jeho citů k ní. Igor pak je jakousi rozdvojenou osobností - na jednu stranu je několikrát zmíněn jeho zhýralý život, na stranu druhou ovšem vůči Adéle přetéká něžnými city, oslovuje ji Adélko, inscenuje náhodná setkání a je vždy po ruce, připraven pomoci. Poté co si oba aktéři vysvětlí, co od života očekávají, následuje nepřekvapivý konec.

tygřímáma
12.06.2020 4 z 5

(SPOILER) 30tiletá knihovnice Adéla je 6 let vdovou. Její muž se zabil při autonehodě. Jel na výlet se svou milenkou.
Igor je rozvedený, sympatický vědec.
Osud svede oba hrdiny dohromady.

JancaMia
22.04.2020 3 z 5

klasická Kubátová :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Samota pro dva v seznamech