Šamanské cestování přehled

Šamanské cestování https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384262/bmid_samanske-cestovani-5kf-384262.jpg 4 10 10

Šamanské cestování je technika běžná ve všech domorodých společnostech v celé historii lidstva. Prostřednictvím poslouchání úderů bubnu nebo jiného rytmického bicího nástroje šaman vstupuje do „nevšední reality“ – změněného stavu vědomí mimo čas a prostor – aby získal spirituální poučení a léčení, pomáhal druhým a planetě a obnovil rovnováhu s přírodními cykly. Šamanské cestování vám nabízí interaktivní studijní zkušenost pro objevení, jak cestovat způsobem, jímž to tradiční šamani dělají po celá staletí.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Maitrea

Shamanic Journeying , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šamanské cestování. Přihlašte se a napište ho.

Zaniya
16.05.2022 3 z 5

Pěkně popsané naprosto základní věci. Pokud někdo šamanské cestování praktikuje, nic nového se z této tenké knížečky pravděpodobně nedozví. Pokud však někdo teprve začíná, může mu knížka dát návod jak cestování dosáhnout i jak se při něm chovat k jednotlivým bytostem v jiném světě.

Chvílemi se mi překlad zdál trochu kostrbatý, ale pochopitelný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šamanské cestování v seznamech

2014  95%Probuzení do duchovního světa