Kniha obřadů přehled

Kniha obřadů https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444366/bmid_kniha-obradu-z5r-444366.jpg 2 1 1

Šamanská moudrost pro objevení posvátnosti v každodenním životě. Provádíme obřady, abychom vyznačili důležité události a oslavili svátky – náš moderní přístup však pouze klouže po povrchu jejich skutečného potenciálu. S Knihou obřadů šamanská učitelka Sandra Ingermanová předkládá bohatý a praktický zdroj pro vytváření obřadů plných radosti, smyslu a magie. „Dychtivě se snažíme spojit s něčím širším než jen s tím, co prožíváme prostřednictvím svých běžných smyslů v materiálním světě,“ píše Sandra. „Prováděním obřadů vstoupíte do krásné a kreativní síly, kterou jste si možná nikdy ani nepředstavovali.“ Kniha obřadů splétá šamanská učení s příběhy, příklady a nápomocnými vhledy a zabývá se: • součástmi obřadu – včetně stanovení si silných záměrů, opuštění všedních starostí, přípravy prostoru a hladkého vyřešení neočekávaného, • pokyny pro samostatnou práci, pro práci v komunitě a prostřednictvím virtuálních obřadů, • invokací elementů, přírodního světa, duchů předků a božské energie, • obřady pro svatby, narození, přechodové rituály, pohřby, úctyhodné zakončení a nové začátky, • obřady pro energetickou rovnováhu – léčení a požehnání, vyřešení posvátných smluv, zbavení se omezujících představ, vytváření modlitebních stromů atd., • životem samotným jako obřadem – jak celý svůj život prostoupit obřadnou praxí od péče o zahradu nebo renovace vlastního domova či kanceláře až po pomoc s léčením naší planety.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Maitrea

The Book of Ceremony: Shamanic Wisdom for Invoking the Sacred in Everyday Life , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kniha obřadů. Přihlašte se a napište ho.

pablito
23.12.2020 2 z 5

Neurazila, ale nemůžu říct, že potěšila. Čekal jsem větší hloubku. To ale neznamená, že popis toho že autorka při nejrůznějších příležitostech prováděla rituály, někoho nezaujme.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kniha obřadů v seznamech